Co robić, gdy dziewczyna ignoruje chłopaka, choć dotąd dobrze się dogadywali? Jak reagować, gdy przeprosiny nie zostaną przyjęte? Jak postąpić wobec rodziców partnerki? To tylko niektóre z wątków tego odcinka Pytań do Kielbana.

 

Problemy z porozumieniem się z drugą osobą to bardzo częsty przypadek, ale zrozumienie tego co zaszło to już wyższa szkoła jazdy. Niezależnie czy ktoś nagle urywa z nami kontakt, czy nie przyjmuje naszego gestu pojednania. W takich sytuacjach obu stronom przydaje się dystans.

Dziś pomówimy też o spotkaniu z rodzicami partnerki, manierami w komunikacji miejskiej i wizerunku, zarówno Bonda, pana młodego, jak i każdego z nas.

Przy okazji, chciałem zwrócić Wam uwagę, że kanał Czasu Gentlemanów zbliża się do przekroczenia pułapu 100 000 subskrybentów! Na tę okazję szykuję ciekawe materiały, więc jeśli jeszcze nie subskrybujecie, zachęcam do tego gorąco!

Pytania z tego odcinka:

01:25 Krytyka krytyki Bonda.
05:29 Jak reagować, gdy ktoś prosi do tańca moją partnerkę?
07:00 Jak powinno wyglądać pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?
09:15 Jak się zachować, gdy nasze przeprosiny nie zostaną przyjęte?
11:50 Co zrobić, gdy ona mnie ignoruje, choć wcześniej dobrze się czuliśmy razem?
14:00 Czy mogę komuś pomóc kreować wizerunek?
15:05 Czy istnieje uniwersalna hierarchia wartości gentlemana?
16:45 W autobusie zwrócono mi uwagę. Kto miał rację?
19:28 Jak się ubrać do ślubu?

PS Niebawem ruszają zapisy na drugą edycję kursu „Pierwsze wrażenie – kariera i biznes”. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem, zachęcam do zapisania się na tematyczny newsletter, dzięki któremu nie przegapisz okresu sprzedaży.