Mężczyźni nie mają do wyboru zbyt wielu dodatków, które mogą urozmaicić ich wygląd. Jest to pewien problem dla tych, którzy uważają klasyczne ubrania za nudne. Na szczęście nawet tymi kilkoma dodatkami można ciekawie zagrać. Trzeba tylko wiedzieć jakie możliwości mamy do wyboru. Dobrym przykładem są kolorowe, plecione paski. Idealnie nadają się do letnich strojów.

Skórzany pasek pleciony

Standardowe paski nie różnią się od siebie zbyt mocno. Zazwyczaj wybieramy te gładkie, ze skóry licowej, w kolorze brązowym lub czarnym. I to starcza nam na większość okazji. Niestety latem prezentują się one dość topornie, zwłaszcza do lnianych spodni, a tym bardziej do szortów.

Plecione paski dodają tutaj nieco życia. Nie mam jednak na myśli plecionych pasków w jednolitych kolorach czarnym lub brązowym. Nie zdziwię się, jeśli nadal większości z nas kojarzą się z szalonymi latami 90-tymi. Jeszcze chyba trochę poczekamy zanim wrócą do łask.

Piszę tutaj o różnych kolorowych wersjach. Te paski są wykonywane zarówno ze sznurków, jak i ze skóry. Pasek z powyższego zdjęcia jest właśnie wypleciony z kolorowych rzemieni. Moim zdaniem to świetny dodatek.

Zresztą zobaczcie ile wersji oferuje ten jeden producent: Link.

Skromny opis sprzedawcy:

„A dark-brown, navy and yellow woven-leather belt, with brown-leather and a silver-metal buckle. Leather, metal.”

[Luźne tłumaczenie Ł.K. – Pasek wyplatany z ciemnobrązowych, granatowych i żółtych rzemieni z metalową sprzączką w kolorze srebrnym”.]

Producent: Andersons
Cena: 60 €

Zdjęcie i opis produktu pochodzą ze strony sprzedawcy.