Każdy z nas lubi dobrze się zaprezentować. Dlatego szlifujemy swoje maniery i charakter, ale też dbamy o sferę zewnętrzną. W podróży czasem musimy iść na ustępstwa. Wygrywa strona praktyczna nad estetyczną, ale nie musi tak być. Mam dla Was rewelacyjną, skórzaną torbę na garnitur i oddam ją osobie, która potrafi się zaprezentować z klasą, niczym lord.

Konkurs wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Tutaj i ja czuję się jak Lord.

Tutaj i ja czuję się jak Lord.

Wpis powstał przy współpracy z Somersby

Zacznijmy od tego, że Czas Gentlemanów i Somersby mają wiele wspólnego. Kluczem jest tutaj postać Lorda Somersby, który niejako przemawia w imieniu marki. Jak dobrze wiecie, Somersby produkuje świetny napój piwny o smaku jabłkowym. Jestem jednym z jego fanów. Obecnie wprowadza na rynek smak jeżynowy. Może Was zainteresować. Jeśli nie jesteście pewni o czym mowa, zapraszam Was do wywiadu o Somersby i piwach smakowych. Przeprowadziłem go z panią Marcelą Mazurek, odpowiedzialną między innymi za powyższe smaki.

Lord Somersby zapytał mnie czym chciałbym nagrodzić zwycięzcę konkursu na Czasie Gentlemanów. W tym czasie dyskutowaliśmy na blogu o torbach na garnitury, więc uznałem, że to wspaniały pomysł na nagrodę. Znalazłem najlepszą, jaka pasowała do naszych warunków. Jest piękna, skórzana, włoski design, no i warta jest tyle, że wielu z nas trzy razy zastanowiłoby się dobrze, zanim pozwolilibyśmy sobie na taki zakup.

Ciekawi jesteście jak wygląda?

Ciekawi jesteście jak wygląda?

Nagroda jest świetna, więc i zasady muszą być na odpowiednim poziomie trudności. Powracamy więc do reguł z jednego z minionych konkursów. Zabawimy się w tworzenie własnych zestawów a’la „gentleman’s essentials”. W dużym skrócie chodzi o to, żeby odpowiednie przedmioty ułożyć w atrakcyjny dla oka zestaw i sfotografować. Ale nie może to być byle co. Zapraszam do zasad:

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie należy na adres mailowy cg.konkurs@gmail.com wysłać swoją fotografię. Fotografia musi być autorstwa Uczestnika, lub pomagającej mu osoby. Ma przedstawiać zestaw przedmiotów (ubrań, dodatków, gadżetów itp.), które Uczestnik zabrałby ze sobą na ważną okazję. Zestaw musi w jakiś sposób nawiązywać do postaci Lorda. Fotografie można uzupełnić krótkim opisem. Oceniać będę zarówno kreatywność zestawu, jak i estetykę wykonania zdjęcia.

Do zgłoszenia konkursowego Uczestnik musi załączyć adres pocztowy oraz kontaktowy nr telefonu. Powyższe dane będą użyte jedynie do celów wysyłki nagrody w razie zwycięstwa danego Uczestnika.

Zgłoszenia można nadsyłać od teraz, aż do piątku 21.03.2014 do godziny 23:59. Kolejnego dnia postaram się opublikować wyniki. Organizator poinformuje zwycięzcę o wygranej i prześle mu ją na podany w zgłoszeniu adres.

Wasze zgłoszenia mogą być wykorzystane przeze mnie na blogu (w celach prezentacji) oraz przez Organizatora w swoich kanałach komunikacji. Wszystko znajdziecie w REGULAMINIE.

A oto i nowy smak Somersby. Co tam jest napisane na butelce...? :)

A oto i nowy smak Somersby. Co tam jest napisane na butelce…? 🙂

Czas-Gentlemanow-somersby-konkurs3

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest skórzany pokrowiec na garnitur Allessia w kolorze brązowym. Wartość nagrody 950 zł. Opis zaczerpnięty ze strony sprzedawcy:

„Bardzo elegancki i praktyczny skórzany pokrowiec/neseser na garnitur włoskiej frmy Alessia. Do jego wykonania użyto naturalnej skóry najwyższej jakości, a jego przemyślana konstrukcja pozwala na zabranie wszystkiego co ważne w podróż.

Wymiary (złożony):
wys: 44cm
szer: 55cm
gł: 17cm

Wymiary (rozłożony):
wys: 92cm
szer: 55cm
gł: 8cm

Wyposażenie:
dopinany pasek (90cm)
3x długa kieszeń na zamek
2x kieszeń na zamek z przodu
hak do wieszania
zapinany spód na klamerki
2x wmontowany wieszak garniturowy”

Powiem tak: już zazdroszczę zwycięzcy.

Pokażcie co potraficie. Ostatnim razem zgłoszenia zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Liczę, że i tym razem będę mógł zrobić ciekawą galerię z najlepszych fotografii.

Jako inspirację podaję zestaw, który już kiedyś prezentowałem, a więcej inspiracji znajdziecie pod tym linkiem.

To tylko inspiracja. Nie trzeba mnie naśladować.

To tylko inspiracja. Nie trzeba mnie naśladować.

Inne konkursy w ramach tej akcji znajdziecie między innymi u Kominka, Segritty, Pawła Opydo, Fashionelki i Żorża Ponimirskiego.

Czas-Gentlemanow-somersby-e