Na profilu Czasu Gentlemanów na Facebooku zbiera się coraz większa społeczność. Jest nas już 3000! Chciałbym Wam podziękować za obecność i dlatego zorganizowałem dla Was mały konkurs. Co prawda minęło już kilka dni od momentu przekroczenia wspomnianej liczby, ale lepszy konkurs spóźniony niż nigdy nie przeprowadzony, nieprawdaż?

3000-CGDo wygrania są trzy egzemplarze świeżo wydanej książki Sztuka życia dla mężczyzn. Autorami są Szczepan Twardoch i Przemek Bociąga (którego możecie znać z bloga Smak nabyty). Nagrody ufundował Świat Książki.

Pytanie konkursowe: Jaka jest Twoim zdaniem najważniejsza umiejętność, którą powinien posiadać mężczyzna?

Odpowiedź w dowolnej formie, prześlij na adres cg.konkurs@gmail.com do czwartku 18 IV 2013 do godziny 23.59. Do wiadomości dodaj adres pocztowy na jaki ma być wysłana nagroda. Wybiorę najciekawsze odpowiedzi, a fundator wyśle nagrody. Wyniki zostaną podane pod tym wpisem w piątek.

Powodzenia!

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Wyniki konkursu

Zadałem Wam dość trudne pytanie, z którym na pewno sam miałbym problem. Na szczęście ja nie muszę na nie odpowiadać! Otrzymałem od Was ponad 50 odpowiedzi i choć można było odpowiedzieć jednym zdaniem, było co czytać. Odpowiedzi tak mnie zainteresowały, że postanowiłem na ich podstawie zredagować osobny wpis. Tutaj podam tylko małe podsumowanie i zwycięzców.

Z konkursu na konkurs widzę, że coraz lepiej idzie Wam konkurowanie między sobą. Tym razem otrzymałem między innymi esej i opowiadanie w osobnych załącznikach, jedną grafikę i filmik (!!!). Co ciekawe tylko dwie kobiety wzięły udział w tym konkursie. Kilka osób (niektóre z rozmysłem) nie podało adresów do wysyłki. To był wymóg kierowany nie gromadzeniem Waszych danych (które po konkursie lecą do kosza), a usprawnieniem wysyłki nagród. Zabieganie o podanie adresów po konkursie niepotrzebnie to przedłuża, stąd taka taktyka. Jednym słowem: jeśli nie lubisz podawać swoich danych, nie bierz udziału w konkursie.

Trójką zwycięzców zostają: Bartosz z Łęczycy – pamiętanie i zapominanie; Filip z Wtelna – słuchanie; Rafał z Olecka – panowanie nad emocjami. Ich odpowiedzi wraz z uzasadnieniem przekonały mnie najbardziej, ale przyznaję, wybór był trudny. Gratuluję zwycięzcom! Otrzymujecie po egzemplarzu książki Szczepana Twardocha i Przemka Bociągi Sztuka życia dla mężczyzn, ufundowanych przez Świat Książki.

PS. dziękuję za wszystkie wyrazy uznania dla bloga i mojej pracy! Feedback to najcenniejsza rzecz w byciu blogerem.