Zazwyczaj konkursy organizowane dla czytelników blogów polegają jedynie na wykazaniu się kreatywnością, albo szybkością. Rzadko się zdarza, że przy okazji są czymś więcej niż sposobem na obdarowanie kilku szczęśliwców. Tym razem jest inaczej! Z przyjemnością zapraszam Was do organizowanego przez Dignito konkursu, w którym nie tylko zawalczycie o eleganckie nagrody, ale też pomożecie stworzyć nową kolekcję muszek i poszetek.

Czas-Gentlemanow---Dignito

Pierwsze zadanie konkursowe

Konkurs, który dla Was przygotowaliśmy obejmuje dwa ważne elementy. Głównym jest właśnie pomoc w wyborze jedwabnych tkanin, z których powstanie nowa kolekcja much i poszetek Dignito. Tkaniny te będą sprowadzone z Włoch i w przeciągu kilku tygodni powstaną z nich eleganckie dodatki. Chcielibyśmy poznać Waszą opinię, dlatego Waszym zadaniem będzie wskazanie przynajmniej jednego (maksymalnie czterech) wzoru, z którego miałyby być uszyte te akcesoria.

Rzućcie okiem na galerię. Wybierzcie tkaninę, z której chcielibyście mieć muszkę lub poszetkę. Możliwe bowiem, że właśnie taką otrzymacie!

Drugie zadanie konkursowe

W odpowiedzi na konkurs będziecie musieli wskazać od jednego do czterech wybranych przez siebie wzorów tkanin. To pomoże stworzyć nową kolekcję. Abym jednak mógł wyłonić z Was zwycięzców potrzebne będzie coś więcej. Tym razem proszę Was o odpowiedź na dość wieloznaczne pytanie: „Gdzie była z Tobą Twoja mucha?”.

Odpowiedzi mogą być nadsyłane w formie tekstu, fotografii lub rysunku. O zwycięstwie decydować będzie kreatywność autora.

Wyślij odpowiedź e-mailem

Wybrane numery tkanin, wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe nadsyłajcie na mój konkursowy adres e-mail cg.konkurs@gmail.com. Do odpowiedzi tradycyjnie dołączcie dane adresowe i nr telefonu (do wykorzystania tylko przy wysyłce nagród). Odpowiedzi można nadsyłać od teraz do wtorku 19 marca, do godziny 12.00. Macie zatem tylko 8 dni!

Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które będą nagrodzone. Natomiast pan Michał Karlak, właściciel marki Dignito, zdecyduje komu przypadnie które miejsce i jaka w związku z tym nagroda. Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma muszkę z nowej kolekcji (do wyboru fabrycznie związaną, albo do samodzielnego wiązania) oraz 7% rabat na zakupy w sklepie. Drugie miejsce zostanie nagrodzone poszetką z nowej kolekcji oraz 5% rabatem , a trzecie 5% na zakupy w sklepie Dignito.pl. Zwycięzcy będą mogli oczywiście wybrać wzór, z którego zostaną uszyte ich nagrody (wzór z tkanin ostatecznie wybranych do produkcji).

Wyniki zostaną opublikowane dzień po zakończeniu konkursu, czyli w środę 20 marca. Chciałbym zrobić przy okazji małe podsumowanie, więc zastrzegam, że Wasze odpowiedzi mogą być zacytowane.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie tutaj: regulamin konkursu – Gdzie była z Tobą Twoja mucha.

Dignito

Nieuprzejmym byłoby zakończyć ten wpis i nawet dobrze nie przedstawić fundatora nagród! Na stronach sklepu Dignito.pl można już teraz znaleźć kilka produktów tej marki. Są to obecnie poszewki i krawaty a także wyroby ze skóry: eleganckie torby, aktówki, klipsy na banknoty. Moją uwagę natomiast przykuły bardziej ekstrawaganckie akcesoria, takie jak: parasole czy łyżki do butów. Dlaczego ekstrawaganckie? Sami sprawdźcie! W sklepie znajdziecie również stylowe spinki do mankietów, krawaty, poszetki, paski, szelki itp. Są nawet książki.

Rzućcie przy okazji okiem na profil Dignito na Facebooku. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawostek z zakresu męskiej elegancji i przykładowych stylizacji. Polecam!

Do dzieła!

Nie ma zatem na co czekać. Tkaniny macie powyżej, pytanie znacie, adres e-mail też. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego fajna kolekcja!