Wyprzedaż przypinek Czasu Gentlemanów!

Jeśli czujesz się częścią Społeczności Czasu Gentlemanów i chciałbyś to jakoś wyrazić, albo po prostu doceniasz moją pracę i chciałbyś mnie wesprzeć, możesz to zrobić!

Zobacz film z przygotowywania komplentej przesyłki.

Czas Gentlemanów osiągnął właśnie 40 000 fanów na Facebooku. Z tej okazji uruchamiam wyprzedaż przypinek Czasu Gentlemanów!

Przypinka jest nie tylko ozdobnym dodatkiem, który można nosić w klapie marynarki czy choćby na swojej torbie. To również forma wsparcia mojej działalności – cegiełka.

Oferta wyprzedażowa:

W wyprzedaży przypinka kosztuje 50 zł plus koszty wysyłki. W przesyłce znajdą się także podpisane przeze mnie podziękowania.

Żeby ją kupić, wystarczy wysłać wiadomość na adres: lukasz@czasgentlemanow.pl z informacją ile przypinek potrzebujesz i na jaki adres mają być przesłane. W odpowiedzi uzyskasz dane do przelewu oraz informację kiedy przesyłka może zostać wysłana.

Oferta jest limitowana.

 

Poniżej znajdziesz więcej informacji o samej przypince, jak i o standardowej opcji cenowej, z ręcznie pisanym listem z podziękowaniami. Na zdjęciach i nagraniu widać właśnie ten list.

 

Przypinka

Przypinka, czy jak kto woli pin lub wpinka, ma średnicę ok. 18 mm i jest zapinana na „motylek”. Jej rant jest w kolorze srebrnym, a środek wypełniony czarną żywicą o pięknym połysku. Idealnie nadaje się do wpięcia w butonierkę w klapie marynarki lub do innych elementów garderoby czy akcesoriów (takich jak torba albo portfel). Z uwagi na ręczne wykończenie, niektóre przypinki mogą się nieznacznie od siebie różnić.

To bardzo stylowy i minimalistyczny dodatek, który może wyrażać przynależność do Społeczności Czasu Gentlemanów i solidarność z ideami popularyzowanymi przeze mnie w Internecie i poza nim.

Czterej gentlemani

Mimo że cztery sylwetki gentlemanów zostały wybrane na znak Czasu Gentlemanów jeszcze w jego początkach, są bardzo adekwatne do promowanej tutaj postawy. Nieskomplikowanej i nie starającej się przykuć niczyjej uwagi na siłę, a jednak dość trudnej do osiągnięcia. Jest to też postawa swobodna, naturalna, a jednocześnie dumna i pewna siebie.

Opcja standardowa, poza wyprzedażą

Poza wyprzedażą koszt przypinki z ręcznie pisanym listem to 99 zł – w tym są już wliczone koszty wysyłki przesyłką poleconą. List jest imienny i pisany własnoręcznie. Zawieram w nim podziękowanie za wsparcie i dodaję kilka zdań od siebie. Dlatego, jeśli ma to być prezent, proszę o taką informację, żeby obdarowany otrzymał list z własnym imieniem i nazwiskiem.

Jeśli natomiast jesteś już Patronem Czasu Gentlemanów, przysługuje Ci rabat odpowiadający subskrybowanemu przez Ciebie progowi.

 

Zamówienie 

Jeśli chciałabyś lub chciałbyś kupić tę przypinkę, otrzymać też list i przyłączyć się w ten sposób do grona wspierającego Czas Gentlemanów, zapraszam do kontaktu. Wyślij na adres lukasz@czasgentlemanow.pl informację ile przypinek potrzebujesz, w której opcji cenowej i do kogo ma być adresowany list. Proszę też o adres do wysyłki. W odpowiedzi uzyskasz dane do przelewu oraz informację kiedy przesyłka może zostać wysłana.

Wszystkie listy piszę na bieżąco, więc w razie planowanych opóźnień będę o tym uprzedzał. Przesyłki nadaję listem poleconym w 3-5 dni od dnia zaksięgowania przelewu.

PS Proszę nie traktować tej sprzedaży jako regularnego sklepiku z gadżetami. Nie taki był mój zamiar. Oferowana tutaj rzecz ma charakter kolekcjonerski.

Scroll Up