Przypinki Patronów Czasu Gentlemanów

Jeśli czujesz się częścią Społeczności Czasu Gentlemanów i chciałbyś to jakoś wyrazić, albo po prostu doceniasz moją pracę i chciałbyś mnie wesprzeć, możesz to teraz zrobić.

Zobacz film z przygotowywania komplentej przesyłki.

Ponieważ Czas Gentlemanów to moja pełnoetatowa praca, wymaga ona funduszy. Parę miesięcy temu uruchomiłem profil w serwisie patronite.pl, żeby zwiększyć moją niezależność od reklamodawców i móc bardziej skupiać się na samym pisaniu oraz nagrywaniu filmów.

W podziękowaniu za wyjątkowe wsparcie, dla Patronów z najwyższego progu, przygotowałem specjalne przypinki z czterema sylwetkami znanymi z logo Czasu Gentlemanów. Do niedawna tylko oni mogli taką przypinkę uzyskać, ale to właśnie się zmieniło. Od teraz każdy będzie mógł kupić ten elegancki drobiazg, jako cegiełkę na rozwój Czasu Gentlemanów.

Przypinka

Przypinka, czy jak kto woli pin lub wpinka, ma średnicę ok. 18 mm i jest zapinana na „motylek”. Jej rant jest w kolorze srebrnym, a środek wypełniony czarną żywicą o pięknym połysku. Idealnie nadaje się do wpięcia w butonierkę w klapie marynarki lub do innych elementów garderoby czy akcesoriów (takich jak torba albo portfel). Z uwagi na ręczne wykończenie, niektóre przypinki mogą się nieznacznie od siebie różnić.

To bardzo stylowy i minimalistyczny dodatek, który może wyrażać przynależność do Społeczności Czasu Gentlemanów i solidarność z ideami popularyzowanymi przeze mnie w Internecie i poza nim.

Czterej gentlemani

Mimo że cztery sylwetki gentlemanów zostały wybrane na znak Czasu Gentlemanów jeszcze w jego początkach, są bardzo adekwatne do promowanej tutaj postawy. Nieskomplikowanej i nie starającej się przykuć niczyjej uwagi na siłę, a jednak dość trudnej do osiągnięcia. Jest to też postawa swobodna, naturalna, a jednocześnie dumna i pewna siebie.

Przesyłka

Decydując się na zakup tej przypinki, w pierwszej kolejności wspierasz Czas Gentlemanów. Stajesz się niejako Patronem i otrzymasz podobne korzyści do Patronów z patronite.pl.

Każda przypinka spina własnoręcznie napisany imienny list, w którym dziękuję za wsparcie i dodaję kilka zdań od siebie. Dlatego jeśli ma to być prezent, proszę o taką informację, żeby obdarowany otrzymał też list z własnym imieniem i nazwiskiem.

Niestety nie jestem w stanie numerować samych przypinek, dlatego to listy są numerowane. Otrzymując taką przesyłkę wiesz zatem, którą w kolejności przypinkę posiadasz. Istnieje tylko jedna numeracja do wszystkich kanałów.

Dodatkowo, każda osoba, która zakupi przypinkę, otrzyma dostęp do dwóch niepublicznych vlogów dla Patronów.

Cena

Koszt przypinki to 100 zł plus koszty wysyłki. Wynika to z faktu, że jest to właśnie kwota progu dla Patronów, którzy ją otrzymują i nie czułbym się uczciwie wobec tych osób, gdybym poza patronite.pl sprzedawał je taniej. Jest to również drobiazg, który ma być atrybutem wąskiego grona osób, a nie masowym produktem wciskanym każdemu.

Jeśli natomiast jesteś już Patronem, przysługuje Ci rabat odpowiadający subskrybowanemu przez Ciebie progowi.

Zamówienie 

Jeśli chciałabyś lub chciałbyś kupić tę przypinkę, otrzymać też list i przyłączyć się w ten sposób do grona wspierającego Czas Gentlemanów, zapraszam do kontaktu. Wyślij na adres lukasz@czasgentlemanow.pl informację ile przypinek potrzebujesz i do kogo ma być adresowany list. Proszę też o adres do wysyłki. W odpowiedzi uzyskasz dane do przelewu oraz informację kiedy przesyłka może zostać wysłana.

Wszystkie listy piszę osobiście i na bieżąco, więc w razie planowanych opóźnień będę o tym uprzedzał. Przesyłki nadaję listem poleconym w 3-5 dni od dnia zaksięgowania przelewu.

Przypinek istnieje póki co tylko 100 i nie mogę zagwarantować, że zostaną domówione.

PS Proszę nie traktować tej sprzedaży jako regularnego sklepiku z gadżetami. Nie taki był mój zamiar. Oferowana tutaj rzecz ma charakter kolekcjonerski.

Scroll Up